Logo
0
Ana sayfa Yeni ürünler Ara Hesabım

#EVDEKAL# GENELDEN ÖZELE ONLINE BİRE BİR İNGİLİZCE DERSLER

Satıcı: Kadir Kasıkcı
49 TL
İstek listesine ekle Karşılaştırma listesine ekle
Ders Yeri:
Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
Cinsiyet:
Erkek

Biri size "yarına kadar İngilizce 100 kelime öğreneceksin!'' hayatını bağışlayacağız, yoksa öleceksin!" dese ne yapar eder, bunu yapmayı öğrenir ve bir şekilde başarırdınız, değil mi? Şüphe yok, hayatta kalmak için, bunun bir yolunu mutlaka bulurdunuz. Demek ki mesele yapıp yapamamak değil, yapmak için yeterince güçlü bir sebebiniz olup olmaması. O sebebin ne kadar güçlü olduğuna ancak siz karar verebilirsiniz. Mevcut durumunuzdan memnunsanız, sebep ortada yoktur bile. Kimse sizin için sizin koşullarınızı değiştiremez, bunu ancak siz yapabilirsiniz. O yüzden, bugün kendinize sorun ve dürüstçe yanıt vermeye çalışın: sürekli karşınıza çıkan 'İngiliz' dilini bir süre zarfında öğrenip artık onun eksikliğinden kurtulmak istiyor musunuz? Öğrenmek sizin için hayatta kalmak kadar önemli mi, yoksa "olmasa da olur" mu? Cevabınıza göre, bir sonraki adım netleşecek.

Michelangelo'nun 5 metrelik Davut heykelini bitirmesi 3 yılını almış. En son neye 3 tam yıl harcadınız? Bu kadar tutkuyla yaptığınız bir iş var mı? Ya da herhangi bir şey için yıllarınızı verecek sabrınız var mı? Davut 1500'lerin başında yapılmıştı! şu an 2020’de yiz ... Elimizde karşılaştırılamayacak kadar fazla olanak var. Bunlar hayatımızı kolaylaştırıyor mu, anlamsızca hızlandırıyor mu?


NEDİR? 

Kursiyerlerimin, öğrencilerimin; öğrenim, katılım, sınav, sunum, proje,çeviri, tercümanlık vb. kısacası dil öğretimi süresince oluşan her ihtiyacı ile ilgilenmekteyim.

Zoom, Facetime vb. uygulamalar kullanarak; kalabalık şehirlerin trafiğinden, kaosundan ve birçok negatif prangalarından kurtulup eğitiminizi kendinizi daha rahatissedeceğiniz bir yerde örneğin evinizde, ofisinizde çevrim içi bir şekilde almak istemez misiniz? 

Branşım İngilizce. Yaklaşık 10 yıldır; üst düzey yönetici, akademisyen, öğrenci vb. pozisyonlarda yer alan kişilere ''İngilizceyi değil, dil edinebilmeyi'' öğretiyorum.


Yaklaşık 60 ders saati sonunda öğrenciler neyi; nasıl edineceklerini daha iyi bilen bir hâle geliyorlar.


İşin sırrı mı?

- Süreklilik.. Böyle bir öğretim sürecine başladığımızda; hayatınızın %30'una otomatik olarak ortak oluyorum. Bu sayede siz, birlikte karar verdiğimiz son tarihe (deadline- term in) kadar hummalı bir öğretim görmüş oluyorsunuz. 


Ne kadar 'çok' çalıştığınızın bir önemi yok; önemli olan kendinizi ne kadar 'sık' odakladığınız..


IELTS (GENERAL / ACADEMIC), IELTS LIFE SKILLS A1, DLA, LIFE IN UK, TOEFL, PROFICIENCY, ICAO, BULATS vb. sınavlar için de bireysel hazırlık ve danışmanlık yapmaktayım.

NASIL?

- Derslerimizin sekteye uğramaması için en az 8MB download(indirme) ve 2 MB upload(yükleme) hızınızın olması gereklidir. Aksi takdirde internet servis sağlayıcı firmanız ile görüşmeli ve hızınızın yükseltilmesi adına port açılımı, kablo konfigürasyonu vb. hizmetleri talep edebilirsiniz.

- Bir şeyler yapmaya başlayınca; her an aydınlandığınızı, ufkunuzun açıldığını ve en önemlisi sizi mutlu ettiğini hissederek karşılıyorsunuz. Önemli olan bir şeyler yapmaya bir an önce başlamak...Yetişkin öğrencilerin en büyük sorunu konsantrasyon problemidir. Derslerde gördüğüm üzere; yetişkinler 40-45 dakikanın üzerindeki sürelerde odaklanma problemleri yaşamaktadırlar. Bundan dolayı dersleri az ama öz bir biçimde icra edilmesi öğretmen ve öğrenci için verimli olacaktır ki yukarıda bahsettiğim program işte bu yüzden size çok şey kazandırmakta...

- Ortalama olarak size önerebileceğim program ise; 45 dakikalık dersleri uzlaşabileceğimiz yoğun bir program dahilinde çalışmamızdır. 

Bazen muhabbetlerimiz doğrultusunda bu süre uzayabiliyor. 45 dakikalık bir dersi 50 -55 dakikada da bitirebiliyoruz.


KİMDİR?

Filoloji mezunuyum. Evli, 30 yaşındayım. 2 çocuk babasıyım. Uzun yıllardır çeviri, tercümanlık, eğitmenlik, danışmanlık vb. yapmaktayım. Daha öncesinde öğretim hayatım boyunca 'İrlanda Cumhuriyeti' gibi  yurt dışı tecrübem oldu. Yaklaşık 10 yıldır çoğunluğu yetişkin olan öğrencilerime öncelikle bilinçaltı kurgulama, öğrenmeyi öğrenme gibi çalışmalara teorik olarak ek bir şekilde öğrencinin potansiyel bilgilerine göre tümevarım ve tümdengelim yöntemlerini uygulayarak somut, gözle görülür sonuçlar elde etmeye çalışıyorum.

- Tantım amaçlı; bir tanışma/demo dersi (1x40dk) ücretsiz.

- Belli başlı bir programda mutabık kalındığı takdirde; belli bir indirim hususunda uzlaşılabilir.

- Dersler internet bazlı çevrimiçi ve birebirşekilde yapılmaktadır ve söz konusu fiyat internet bazlı çevrimiçi dersler için tayin edilmiştir ; istenildiği takdirde yakın çevrede yüz yüze bir şekilde de dersleri icra edebiliriz; yüz yüze dersler - pek tercihim olmasa da - için fiyat; mekan ve zaman ölçütleri düşünülerek tayin edilecektir. 

Mesaj gönder
back to top