Logo
0
Home page New products Search My account

*210m2 YALITIMLI MAKASLI SİSTEM NAKLİYE MONTAJ DAHİL BESİ ÇADIR*

30,000 TL
Add to wishlist Add to compare list
Ürün:
Barınak
Kimden:
Mağazadan
Takas:
Evet"Her Yerde Her İşte Gezen Çadır"

ZEYNEP BAYKAL 0506 067 95 38

DÜZCE ve Tüm İlçelerine Montaj Dahil Diğer İller İçin Lütfen Fiyat İsteyiniz.

İstediğiniz ölçüde, boyda ve yükseklikte üretim yapmaktayız;

Fiyat karşılaştırması yaparken lütfen Makas Ara Mesafesini Sorunuz!!! 

Not: Makas Ara Mesafesi Artırılarak Makas Sayısı Düşürülmekte ve Demir Et Kalınlığı Artırılarak Makas Sayısı Göz Ardı Edilebilmektedir.

İlanda bahsi geçen ürün 7x30= 210m2 Makaslı Sistem Yan 1.75m Ortası Mahya Dahil 3.75 m Sıcak ve Soğuk Yalıtımlı Çok Amaçlı Çadır Yapıdır. 210 Adet Küçükbaş İçin Yeterli, TEK Sıra Bağlamalı 25 Büyükbaş Besi Kapasitesi, Kaz Çadırı, Kanatlı Çadırı, Depo, Yem Deposu ve Samanlık, Soğan, Sarımsak, Patates, Bal Kabağı Deposu, İmalathane, Boyahane ve Çok Amaçlı Kullanım İmkanları Sağlar. Yalıtımlı Çadır Sistemi Tüm Canlı Türleri İçin Uygundur. 

"BİR TELEFON KADAR UZAĞIZ.. HEMEN ARAYIP BİLGİ VE FİYAT ALABİLİRSİNİZ."

-Ana Taşıyıcı Makaslar üst ve alt 30x30x1,5mm Galvanizli Kutu Profil kullanılır. ( Malzeme özelliği, yan yükseklik, orta yükseklik vb. malzeme kullandığını belirterek tam açıklayıcı olmayan ürün kullanan diğer firmalar için lütfen detaylı ürün listesi isteyerek kıyaslama yapınız) Alanına uzman ekip tarafından bilgisayar ortamında statik hesaplamaları yapılarak üretilmektedir.

-Yanı 1,75m Ortası Mahya Dahil 3,75 m'dir. MAKAS ARASI 2m'dir. ( İstediğiniz özel yan yükseklikte ve özel tepe yüksekliğinde üretim seçeneğimiz vardır.) Makas Arası 3m olursa Makas profilleri 40x40x1.5mm Bağlantılar 32x1,5mm olarak yapılır ve fiyat farkı yoktur.

-Ara bağlantılar 32x1,5mm'lik Galvanizli Boru Profildir.

-Makas birleşim yerleri 10mm+10mm lama flaş ile vida somunla birbirine bağlanmaktadır. (De-monte'dir kolayca sökülüp tekrar kolayca kurulabilir.)  

  • Önde 2m x 2m ebatlarında kelebek ahır kapısı   (Traktör girecek şekildedir.) (istediğiniz özel ölçü yapılabilir) 
  • 3 adet Mahya Baca Sistemi. 
  • Çadırın yan tarafında 3+3 olacak menfez tip pvc pencerece. ön (2) ve arka (2) menfez tip hava yönlendirmeli pencereler.
  • Astar PP polyevins hava ve nem geçiren jüt dokuma astar olacaktır. 100gr/m2

-Branda 1100 Dtex çapraz dokuma Anti-bakteriyel koku yapmayan yeni nesil uzun süre parçalanma ve dağılmayan kar ve yağmur suyu geçirmeyen polyester branda kullanılmaktadır. (Çin malı ürünlerle karışılaştırmayınız ömrü çok daha uzundur tır dorselerinde kullanılan brandaların türevidir.) GARANTİLİDİR. 600gr/m2 Gramaj bilgisi vermeyen ilanlarla lütfen kıyaslamayınız çadırın kalıcılığını iskeletten sonra brandası belirlemektedir.) ( Kaliteli bir brandanın 7-10 yıl kullanım ömrü vardır. m2 gramajı arttıkça brandanın kalınlığı artmaktadır.)

ÇADIRDA YALITIM SİSTEMİ OLARAK 2 Tür Yalıtım Uygulanmaktadır. Tercih İsteğe Göre veya Bölgenize göre danışmanlar tarafından belirlenmektedir. 2 tür yalıtım içinde fiyat farkı yoktur.

BİRİNCİ TERCİH 2 ÜRÜN Aynı Anda Kullanılır; 

*+1. KEÇE Yalıtım nem hapsetme ve çabuk kuruma kapasiteli, yay teknolojisi ile üretilmiş yalıtım malzemesi keçe mevcuttur, pamuk katkılıdır. İçerisinde hurda mamul bulunmamakta tamamen saf beyaz renktedir. İçerisinde farklı renklerde hurda mamul bulunan ürünlerle lütfen kıyaslamayınız. 1 m2 Ağırlığı 500gr'dır. Astardan sonra serilir ve yapıya yorgan görevi görmektedir.

+2. FOLYO Yalıtım sudan ve nemden etkilenmeyen DE-MONTE de kopma ve dağılma yapmayan 3 katlı hava kabarcıklı iki yüzü folyo kaplı balon yalıtım Bizofol. (Karavan yalıtımı olarak bilinir. Tek başına cam yünü yalıtım değerlerine yakın yalıtım sonuçları vardır.)

İKİNCİ TERCİH TEK BAŞINA; KNAUF Marka bir yüzeyi folyo kaplı kahverengi kaşıntı ve tozuma yapmayan alman marka cam yünü şatı şiltesidir. 4cm'dir. ( iki yalıtım türü içinde fiyat farkı yoktur.)

Üretim Fabrikamız Ankara Ostim İvedik Organize Sanayi Bölgesindedir. Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermekteyiz. İlandaki ürün il ve ilçe merkezlerine nakliye dahildir. (Köy ve mahalle nakliye farkları için lütfen iletişime geçiniz.) Siparişten önce kampanyaya konu nakliye koşullarını adresinize göre teyit ediniz.

Diğer firmalarla fiyat farkları kullanılan malzeme detayı ile ilgilidir. Detaylar için irtibata geçebilir özel ayrıntılı fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz P.tesi - C.tesi 08:30 - 18:00

Diğer İlanlarımız İçin... Mağazamızı ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı ürün bilgisi için Web sitemizi takip edebilirsiniz.   En ufak detay için arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Bilgi! : "Gezen Çadır" Ons Grup Branda Tic. Ltd. Şti.'nin Markasıdır. 
Paylaşılan Bilgilerin Tamamı Ons Grup Branda'ya Aittir. Kopyalanması ve paylaşılması yasaktır.İzinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması veya kullanılması durumunda uyarılmaksızın Yasal İşlem Başlatılacaktır.Send message
back to top