Logo
0
Home page New products Search My account

3 Saatlik Birebir Web Site Eğitimi ve Kendi Sitenizi Yönetin

Vendor: Gürcan Gür
350 TL
Add to wishlist Add to compare list
Ders Yeri:
Öğrencinin Evi
Cinsiyet:
Erkek

Bu Eğitimle Harika Web Siteleri Açabilirsiniz! -3 Derste Kusursuz Sonuç-

Online dünyaya geç kaldığınızı mı hissediyorsunuz? Web sitesi kurulumu hakkında yetkin olmak ve projelerinizi hayata geçirmek sandığınız kadar zor değil! – Elbette eğer profesyonel bir eğitmen ile çalışırsanız!


Sadece 3 derste sıfır yazılım bilgisiyle, uzun zamandır hayal ettiğiniz projenizi hayata geçirebilir, kendiniz yönetebileceğiniz bir web sitesi açabilirsiniz! Niche projelerinizi başkaları ile paylaşmak ve onları hayata geçirirken kendinizi de gerçekleştirmek istiyorsanız, bu kurs tam size göre! Evinizde geçirdiğiniz vakti daha kaliteli hale getirin ve kendinize yatırım yapın.

Web sitesi, yeni dünyanın en çok konuşulan dili. Siz de bu dile detayları ile hakim olarak, panel yönetimi için hiç kimseye ihtiyaç duymayacaksınız -Elbette bu yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kimseyi bulamamanız anlamına gelmiyor. Web site kurulumu ile ilgili desteğe ihtiyaç duyduğunuz durumlarda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu, teknik bir iş: Size tekniği eksiksiz olarak vereceğim! Sunacağım profesyonel eğitimle, kendi web sitenizi istediğiniz gibi kurabilecek ve yönetebileceksiniz. Üstelik sadece 3 saatlik bir süreçten sonra.


İster kendi adınıza, ister çalıştığınız şirket adına, ister ilgili olduğun alan adına, 3 saatlik eğitim sonucunda Web Sitesi açabilirsiniz. Üstelik eğitim sürecinde size vereceğim bilgiler ve hediyelerle, web sitenizi çok ucuz rakamlara açabilir, eğitiminizi bedavaya getirebilirsiniz.

2020’de Hala Bir Web Siten Yok Mu?


Web sitesi açmak için basit Blog sitelerini kullanmak ya da yazılımcılara ihtiyacınız kalmadı. Profesyonel projelere geçiş yapmadan önce hayalinizdeki projeyi edineceğiniz bu kapsül halinde bilgiler ile kolayca kurun, kendinizi deneyin, geliştirin ve zorlayın! Benden alacağınız eğitim sayesinde yeni bir alana doğru yelken açacaksınız. Üstelik hayata geçirdiğiniz proje ile birlikte kendinizi de geliştireceğiniz bir serüven sizi bekliyor olacak.  Kurulumunuzu yaptıktan sonra tasarım konusunda yüzbinlerce farklı seçenekten en güzelini beğenmek ise bu işin en eğlenceli kısmı! Üstelik eğitim boyunca, kullandığınız tasarımı nasıl değiştireceğinizi, tasarım üzerinde sitenizi nasıl güzelleştireceğinizi de öğreneceksiniz.

Neden Benden Eğitim Almalısın?

- Benden eğitim alan herkese 1 senelik hosting(web site için gerekli) ücretsiz!
- Eğitim sonunda ister kendi işletmeniz için, ister kendiniz için site açabilirsiniz.
- Kodlama konusunda vereceğim özel bilgilerle, web site konusunda bilginiz artacak.(Tüm eğitim sürecinizde kodlama bilgisi olmadan site nasıl açılır göstereceğim)
- Siteniz Google’de üst sıralara nasıl çıkar öğreteceğim.
- Eğitim boyunca web siteniz için benden ücretsiz destek alabileceksiniz.
- 4 Senelik Yazılım Uzmanı ve uzun yıllardır Web işlerinde birçok firmaya danışmanlık veren birisinden eğitim alacaksınız.

Ne Öğreneceksiniz?


- Bir Web sitesi nasıl açılır, nasıl daha iyi hale getirilir, nasıl daha fazla görüntüleme alınır öğreneceksiniz.
- Web dünyasında kullanılan terminolojiyi öğreneceksiniz. Üstelik size vereceğim özel bilgilerle herkesten önde olacaksınız.
- Sitenizi kullanırken yaşadığınız/yaşayabileceğiniz hataların çözümünü, çözüme nasıl ulaşacağınızı öğreteceğim.
- İlgili olduğunuz alanlarda web sitesi açarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.
- Dijital dünya hakkında her şeyi bana sorabileceksiniz.
- Kurumsal siteler açabilirsiniz, çalıştığınız şirkete ya işletmenize .com domainli, tasarımı oldukça profesyonel siteler açabilirsiniz.
- Arama motoru optimizasyonu(SEO) öğreneceksiniz. Bu sayede sitenizi Google’de daha fazla kişiye gösterebilme şansı yakalayacaksınız.

İnternette Web Sitesi Kurarak Para Kazanabilirsiniz!

Aldığınız bu özel eğitimle siz de internette web sitesi kurarak para kazanabilirsiniz. Yaşadığınız muhitte hizmet veren esnaflara, çevrenize, sosyal medya üzerinde onlarca yeni müşteriye web sitesi kurabilirsiniz. Üstelik size nasıl müşteri bulabileceğinize dair özel taktikler öğreteceğim. İnternette herkes için yer var!


Send message
back to top